Договори

Український ринок електричної енергії реформується відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії».

Законом передбачається здійснення з 01.01.2019 розділення двох видів діяльності – розподіл та постачання електричної енергії, які раніше здійснювались однією компанією. З 01.01.2019 послуги з розподілу електричної енергії буде здійснювати оператор системи розподілу, а постачання електроенергії будуть здійснювати постачальники електроенергії.

Щоб продовжити користуватися електроенергією, споживачам необхідно приєднатися до Публічних договорів Про надання послуг з розподілу електроенергії та Постачання електроенергії.

Договір про постачання електричної енергії споживачу

Укласти договір про постачання електричної енергії споживачу можливо шляхом приєднання до публічного договору про постачання електричної енергії споживачу, що викладений на сайті, або шляхом укладення письмового договору.

В першому випадку, споживач знайомиться з текстом договору, що розташований нижче, та обирає комерційну пропозицію, за якою він готовий почати роботу. Для приєднання до публічного договору згідно розділу 6.1.5 Правил роздрібного ринку споживач має заповнити заяву-приєднання (наведена нижче) та надати наступні документи: 1) витяг або копія довідки, або копія виписки з ЄДР; 2) копія документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копія довіреності, виданої в установленому порядку), за необхідності; 3) перелік ЕІС-кодів точок комерційного обліку; 4) копія паспорту точки розподілу (за наявності); 5) заява про обрання тарифу диференційованого за періодами доби (за необхідності); 6) інформація щодо орієнтовного обсягу споживання на весь плановий період постачання з помісячною розбивкою; 7) належним чином оформлена довідка або копія акту звіряння розрахунків про відсутність у споживача простроченої заборгованості за договорами про постачання електричної енергії та про надання послуг системи розподілу/передачі.

В другому випадку споживач у довільній формі направляє постачальнику заяву, в якій висловлює зміни до істотних умов договору, з додаванням наступних документів: 1) витяг або копія довідки, або копія виписки з ЄДР; 2) копія документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копія довіреності, виданої в установленому порядку), за необхідності; 3) перелік ЕІС-кодів точок комерційного обліку; 4) копія паспорту точки розподілу (за наявності); 5) заява про обрання тарифу диференційованого за періодами доби (за необхідності); 6) інформація щодо орієнтовного обсягу споживання на весь плановий період постачання з помісячною розбивкою; 7) належним чином оформлена довідка або копія акту звіряння розрахунків про відсутність у споживача простроченої заборгованості за договорами про постачання електричної енергії та про надання послуг системи розподілу/передачі.

Звертаємо Вашу увагу, що зміна постачальника відповідно пп. 6.1.3. Правил роздрібного ринку електроенергії має бути завершена протягом періоду, що починається з дня повідомлення споживачем нового електропостачальника про наміри змінити попереднього електропостачальника, але у строк, що не перевищує 21 календарний день з дня вказаного повідомлення.

Договір

про постачання електричної енергії споживачуДоговір

електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії

Завантажити

Договір

про спільне використання технологічних електричних мереж


Завантажити

Договір

споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії


Завантажити